14 Листопада 2023 Новини

Національний Банк України анулював ліцензії страховій компанії “Гарант-Фармамед”.

Ліцензії страхової компанії “Гарант-Фармамед” на провадження діяльності з надання страхових послуг анульовані Національним банком України. Також страхова компанія виключена з Державного реєстру фінансових установ на підставі заяви страховика.

Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив таке рішення 10 листопада 2023 року.

Відповідно до останньої поданої звітністі за 9 місяців 2023 року, обсяг страхових премій СК “Гарант-Фармамед” становив 210 тис. грн, вартість активів – 34 995 тис. грн. Частка ринку компанії за страховими преміями становила 0,004%.

Особливий порядок відкликання (анулювання) усіх ліцензій на здійснення страхової діяльності та виключення відомостей про страховика з Державного реєстру фінансових установ передбачений у пунктах 1810, 1817 постанови Правління НБУ “Про врегулювання діяльності учасників ринку небанківських фінансових послуг, небанківських фінансових груп, учасників платіжного ринку, колекторських компаній та юридичних осіб, які отримали ліцензію на надання банкам послуг з інкасації” від 06 березня 2022 року №39.

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити