24 Лютого 2023 Новини

Ліцензії АСК “ОМЕГА” (ЄДРПОУ 21626809) анульовано

23 лютого 2023 року Національний банк України анулював АСК “ОМЕГА” (ЄДРПОУ 21626809) ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів). Рішення Правління НБУ набирає чинності 24 лютого 2023 року.

Причиною анулювання ліцензії стала невідповідність структури власності небанківської фінансової установи вимогам законодавства України відповідно до статті 381 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”.

За даними НБУ станом на 30.09.2022 згідно з останньою поданою АСК “ОМЕГА звітністю за 9 місяців 2022 року: страхові премії компанії сягали 91 748 тис. грн, активи – 440 902 тис. грн, страхові резерви – 62 764 тис. грн. Частка ринку за страховими преміями – 0,38%.

Зазначимо, що після відкликання ліцензій фінансова установа позбавляється права провадити діяльність за видами відкликаних ліцензій. Відкликання ліцензій не звільняє фінансову установу від виконання своїх зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.

У нас на сайті ви можете отримати консультацію щодо отримання страхового відшкодування, напишіть нам в чат (долонька внизу сайту)

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити