Як узнати – чи визнаний випадок страховою подією

Любов

Доброго дня! Чи можна отримати відповідь(страховий випадок/ не страховий випадок) від страхової компанії, коли маєш номер справи?

Відповідь

Дякую за Ваше запитання. Справа в тому, що для отримання відповіді щодо визнання певної події страховим випадком номер справи не обов’язковий. Страховик має ідентифікувати клієнта (постраждалу особу) за будь-якими даними – прізвище, ім’я та по-батькові, номер автомобіля, номер договору страхування, номер справи тощо. Однак, кожна страхова компанія має час передбачений договором страхування або чинними законодавством для розгляду отриманий документів та прийняття рішення щодо визнання події страховим випадком. Тому можливо проблемо в тому, що у страховика не вийшов строк на прийняття відповідного рішення, через що він не може надати Вам конкретну відповідь. Якщо я невірно зрозумів Вашу ситуацію – пропоную обговорити її у телефонному режимі.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити