Регрес на утриману суму зносу

Андрій

Доброго дня. Страхова компанія(№1) особи, яка права у ДТП по КАСКО виплатила 50 000грн. без кооф. зносу. У винуватця поліс ОЦСВ страхової компанії (№2). Страх.компанія №1 звертається до страх.компанії № 2 виплатити 50 000 грн. але страхова компанія № 2 виплачує лише із зносом за коофіцієнтом 0,65. Решту суми 27500грн страхова компанія № 1 вимагає від самого винуватця. Чи правомірні такі дії?

Відповідь

Дякуємо за Ваше запитання. В даному випадку Ви все вірно розумієте. Дії страховика, що здійснював виплату страхового відшкодування за договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів абсолютно законні. Згідно ст. 29 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» у зв’язку з пошкодженням транспортного засобу відшкодовуються витрати, пов’язані з відновлювальним ремонтом транспортного засобу з урахуванням зносу, розрахованого у порядку, встановленому законодавством…. Єдиним питанням в даному випадку залишається – чи були підстави для застосування коефіцієнту фізичного зносу та чи був він вірно розрахований. Детальніше ми писали про застосування коефіцієнту фізичного зносу в одному з своїх постів – http://www.fins.com.ua/blog/chto-nuzhno-znat-ob-iznose-chtoby-ne-poteryat-na-strahovoj-vyplate/.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити