Страхова компанія відмовляє в наданні документів

Анна

Доброго дня, підскажіть страхова компанія відмовила у відшкодуванні на підставі проведеного екпертно-трасологічного дослідення, чи можна якимсь чином ознайомитись з даним висновком експерта, отримати копії? Як це зробити?

Відповідь

Дякуємо за Ваше запитання. Зазвичай страхові компанії не приховують документів на підставі яких було прийнято рішення про відмову у виплаті страхового відшкодування від своїх клієнтів. Достатньо звернутися з письмовою заявою та ознайомитись з матеріалами, або отримати копії. Однак інколи дійсно трапляються випадки, коли страховики відмовляють в наданні таких документів. Вирішити проблему можна декількома способами. Перший – залучити аварійного комісара. Згідно ч. 3 ст. 25 Закону України «Про страхування» Страховик не може відмовити страхувальнику в  проведенні розслідування  і  повинен ознайомити  аварійного комісара з усіма обставинами страхового випадку,  надати всі необхідні  матеріальні докази та документи. Другий – укласти угоду про надання правової допомоги з адвокатом, який витребує необхідні документи адвокатським запитом в порядку, передбаченому Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити