Виплата страхового відшкодування на підставі експертизи

Сергій

Добрий день, підкажіть, будь ласка, в результаті ДТП мені завдано збитків на суму 8800 гривень, чек з СТО на оплату для проведення ремонту я направив в страхову, проте мені було сказано, що згідно з їхніми оцінки я отримаю 2000 тис гривень, 1000 гривень франшиза, 800 пдв . При цьому попросили підписати заяву на отримання зазначеної суми і оцінку збитку. За 2000 гривень рихтування двох деталей неможлива. Що робити?

Відповідь

Добрий вечір, Сергію! Дійсно рахунок станції може відрізнятися від розрахунків експерта страхової компанії. Щоб зробити остаточні висновки, потрібно розуміти, в чому саме відмінність. Наскільки я розумію, нарахувати знос Вам не могли, оскільки у Вас тільки роботи без замін деталей, причини інших розбіжностей для мене не зрозумілі. Поки можу порадити наступне. Попросіть оформити документи таким чином, що Ви не згодні з сумою збитку, але поки просите його оплатити в розмірі, який визначила страхова компанія. Відобразіть це в заяві на виплату. Забирайте ті гроші, які вони готові заплатити. Далі спробуйте забрати франшизу з винної особи, він зобов’язаний Вам її компенсувати. Після цього потрібно зрозуміти, скільки Вам не вистачає грошей, і прийняти рішення. Якщо Ви хочете оскаржити рішення страхової компанії, то у Вашому випадку це можливо зробити тільки через суд. Для суду Вам потрібно буде довести об’єктивний розмір збитку. Тобто потрібно залучити оцінювача для визначення збитку. Це буде коштувати близько 500 – 1000 грн. У суді швидше за все призначать судову експертизу, витрати також можуть можливо ляжуть на Вас, а це ще 1500 – 2000 грн. Крім цього, витрати на юристів, підготовку документів, оформлення довіреності на представника, власний час. Тому потрібно розглянути доцільність судового спору в даній ситуації. Сподіваюся, що Ви не будете заперечувати, якщо ми включимо Ваш E-mail адресу в список нашої регулярної розсилки – ми постійно надсилаємо огляди судової практики зі страхування, коментарі з питань врегулювання страхових подій, розглядаємо цікаві спірні страхові події, даємо інформацію про актуальні акції та знижки.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити