Страхове відшкодування при тоталі

Олександр

Я став винуватцем ДТП за участю 3-ох авто, збиток кожного явно в межах 50 тис. грн. Через 2 місяці один з винуватців повідомив мені що ремонт його авто незалежний експерт оцінив в 93 тис. грн. Але його вартість близько 80-90 тис. максимум. І просить виплату йому 7 тис. грн. за його витрати і за те, що він залишився без роботи, так як, авто службове і він зараз через мене не має доходу. Нібито якщо я виплачу 7 тис., то він не буде просити у мене залишившихся 43 тис. Як бути в даній ситуації?

Відповідь

Олександр, добрий день! Найпростіше у Вашій ситуації звернутися в свою страхову компанію і попросити ознайомити Вас з оцінкою, яка була проведена за їх замовленням. Після цього вже буде мати сенс приймати якесь рішення. У ситуації, яку Ви описуєте, віддавати 7000 грн. не має сенсу. Оскільки, як Ви пишете, ринкова вартість автомобіля менше розмір збитку. У такому випадку для визначення матеріальних збитків з ринкової вартості автомобіля повинна бути вирахувана вартість придатних залишків і тоді виплати страхової компанії може бути досить. Крім того, з експертизи, яку замовляла Ваша страхова компанія, збиток може бути значно менше. Наступна порода – нікому нічого не платіть, розберіться в ситуації, а потім приймайте рішення.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити