Виплата МТСБУ у разі визнання страхової компанії банкрутом

Євген

Доброго дня!

Я винуватець ДТП, яке сталось 15.01.2009р. В серпні цього року прийшов позов страхової компанії потерпілого на мене. Півтора року мовчання і ось про мою страховку ні слова, на експертизу авто не запрошували, я з нею не згоден. Що робити? Документи я викинув.

Відповідь

Добрий день, Євген. Дякую за Ваше запитання.

Пропонуємо Вам почати переговори з компанією, яка виставляє Вам регресні вимоги і спробувати переадресувати їх вимоги в Моторне (транспортне) страхове бюро України. Справа в тому, що саме ця організація повинна провести регламентну виплату, в разі недостатності коштів та майна у страховика, визнаного банкрутом (п. «Г» ч. 1 ст. 41 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних коштів »).

Компанія, де Ви уклали договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, що діє на момент ДТП визнана банкрутом і ліквідована. У разі коли страхова компанія все ж вирішить пред’явити регрес Вам в судовому порядку, то клопотання в суді про притягнення Моторного (транспортного) страхового бюро України в якості співвідповідача.

Крім того, також доцільно домагатися призначення судової експертизи щодо встановлення розміру заподіяної матеріальної шкоди, так як дуже часто звіти про оцінку страхових компаній, які виплачують по КАСКО, підганяються до розміру виплати, розрахованої у відповідності з умовами договору КАСКО. При цьому розмір збитку трохи завищується, щоб завищити і суму регресу. Але питання з експертизою потрібно буде вирішувати тільки після того, як Ви визначитеся з тим, хто саме буде компенсувати збиток.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити