Штраф банку за відмову від укладання договору страхування КАСКО

Олексій

Вітаю!

Я глуха людина. У 2008р. я купив машину в кредит і оформив страховку КАСКО на машину, був курс 5грн. – 1 $. Згодом настала криза і піднявся курс до 8грн-1 $. Я не можу оплачувати страховку КАСКО, а кредит на машину плачу щомісяця. Я отримав загрозливий лист від банку про штраф 10% за вартість машини близько 1600 $ .

Що мені робити далі? Як я можу захистити свої права?

Відповідь

Привіт Олексій, спасибі за запитання. Приносимо свої вибачення за те, що затягнули з відповіддю.

На жаль, змушені констатувати, що у Вашому випадку дуже багато буде залежати від умов договору кредиту, який Ви підписали з банком. Якщо даний договір передбачає Ваші зобов’язання зі страхування КАСКО транспортного засобу, який перебуває в заставі, а також містить конкретні штрафні санкції, то банк цілком має право пред’являти до Вас претензії. У правовому плані це питання буде вирішити вкрай проблематично. Ми рекомендуємо Вам звернутися до керівництва банку в прийомні дні, описати свою ситуацію і спробувати домовитися про компромісне вирішення питання. Ще раз підкреслюємо, що питання необхідно вирішувати не з керівником відділення, а з ким-небудь з керівництва банку або регіональним керівником, якщо Ви проживаєте в одному з регіонів України.

У нашій практиці відсутні випадки, коли подібні питання не вирішувалися і банк застосовував штрафні санкції, особливо до дисциплінованих позичальників, які виконують свої зобов’язання.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити