Страхування в неакредитовану банком страхової компанії

Олена

Добрий вечір!

Я в цьому році застрахувала свій автомобіль в неакредитованій банком страховій компанії. Таке рішення я прийняла після надання списку “акредитованих” і з урахуванням того, що знаю рейтинги цих “акредитованих” страхових компаній, тому що сама є співробітником автосалону.

Через декілька днів після надання квитанції про оплату страховки і договору страхування, я отримала загрозливий лист від банку про застосування “штрафних санкцій в розмірі 5000 грн” за “кожен випадок невиконання або неналежного виконання зобовязань, передбачення п.3.3 кредитного договору”, в якому я зобов’язана: “протягом дії цього договору страхувати” предмет застави “на користь Банку в АКРЕДИТОВАНИХ банком страхових компаніях”. А також “Достроково повернути кредит та сплатити проценти за його користування на письмову вимогу банку у випадках (……) а також, якщо майно, передане в заставу банку, не застраховане на користь банку”. Хоч в на теперешній час діючому страховому договорі “вигодонабувачем” є саме мій банк.

Підкажіть, будь ласка, як в такому випадку я можу захистити свої права?

Відповідь

Добрий день, Олена. Дякуємо Вам за запитання.

У Вашому випадку банк дійсно може застосувати штрафні санкції. В такому випадку, питання доведеться вирішувати тільки в судовому порядку. Можна спробувати звернутися в органи Антимонопольного комітету України і прокуратуру з метою проведення перевірки за фактом порушення антимонопольного законодавства. Санкції для банку в такому випадку будуть в десятки разів більше, ніж Ваші штрафні санкції за договором. Виходячи з цього і можна вести діалог з банком.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити