Страхова виплата потерпілому пасажиру

Олександр

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи отримає страховку пасажир авто якщо він отримав тяжку шкоду здоров’ю і був в алкогольному сп’янінні? Водій був тверезий його визнали винним в ДТП.

Відповідь

Добрий день! Таких підстав для відмови у виплаті страхового відшкодування немає. Згідно статті 22 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» в разі настання страхового випадку страховик в межах страхових сум, зазначених у страховому полісі, відшкодовує у встановленому цим Законом порядку оцінену шкоду, заподіяну внаслідок дорожньо-транспортної пригоди життю , здоров’ю, майну третьої особи. Звертаємо Вашу увагу, що шкоди здоров’ю яка була заподіяна здоров’ю повинен перебувати в причинно-наслідковим зв’язком з дорожньо-транспортною пригодою. Також, можливо саме через алкогольне сп’яніння шкоди здоров’ю стало більше. Якщо ж особі були завдані тяжкі тілесні ушкодження, то в межах кримінального провадження ви можете пред’явити цивільний позов до винної особи. І всі питання з відшкодування будуть вирішуватися вже в суді.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити