Виплата страхового відшкодування

Павло

22 листопада минулого року була пошкоджена моя машина у дворі будинку на стоянці. В страхову компанію винного в ДТП я звернувся, довідка ДАІ про ДТП є в наявності. Стаховая прийняла документи, але акт про страховий випадок на разі не видає.Мотивують тим, що поки не буде довідки суду про адміністративну відповідальність винного в аваріі. Суд Печерського району вже місяць не рохглядає цю справу. Чи повинна строхова компанія видати копію акта про страховий випадок і виплатити відшкодування на ремонт автомобіля.

Відповідь

Добрий день! Відповідно до статті 32.1 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», шкоду, заподіяну при експлуатації забезпеченого транспортного засобу, але за спричинення якої не виникає цивільно-правової відповідальності відповідно до закону, шкода не відшкодовується. Для отримання страхового відшкодування Вам необхідна постанова суду про залучення винної особи до адміністративної відповідальності.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити