Страховая не платит без постановления суда

Наталія

Доброго дня! В нас в листопаді 2018 сталось ДТП м.Львів. Винуватись з Харькова. Страхова також Харківська. Суд відбувся 12 грудня 2018 р. в Харькові. Була призначена виплата відшкодування нам як потерпілим. Від нас було клопотання про розгляд справи без нашої участі і прохання вислати рішення листом. На даний час страхова вимагає рішення суду. Суд в телефонному режимі повідомив, що не зобовязаний відсилати рішення почтою , потрібно особисто забрати. Звертались в Судову владу України м.Харькова з проханням повпливати на отримання рішення суду почтою (чекаємо відповіді). Їхати по рішення суду особисто трошки далеко). Підкажіть будь-ласка, що ще потрібно юридично зробити – бо боюсь, що прогавимо якісь термії виплати з страхової компанії. Враження що спеціально придумують ряд документів, які потрібно їм подати. все подали – крім рішення суду (але вони так само мали його отримати)

Відповідь

Дякую за Ваше запитання. В даному випадку простіше всього домовитись з якимось адвокатом, оформити договір про надання правової допомоги й витребувати зазначений документ шляхом направлення адвокатського запиту. Це буде коштувати не дорого й дозволить Вам завершити вирішення питання зі страховою компанією.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити