Страхова виставила регрес

Наталя

Доброго дня! Минулого року я стала винуватцем ДТП. У постаждалих була страховка КАСКО. Їх страхова виплатила їм 104 тис. грн. Зараз мені прийшла претензія про відшкодування 4 тис грн, оскільки моя цивілка покрила лише 100 тис. Але я виплатила постраждалим ще 42 тис грн під розписку за вімову від претензій (я не хотіла іти до суду, тому домовились що ми їм відшкодуємо збитки. Постаждалі тоді показали документ у якому вартість залишків їх авто була оцінена в 19 тис, а зараз стахова прислала документ що вони були оцінені в 40 тис, отже я ще й переплатила 21 тис). Чи маю я зараз відшкодовувати гроші їхній страховій враховуючи що я виплатила кошти постраждалим?

Відповідь

Дякую за Ваше запитання. В даному випадку постраждалі в ДТП поступили некоректно. При цьому я вже не піднімаю питання про правову оцінку таких дій. Пропоную Вам письмово відмовити в задоволенні вимог страхової компанії й долучити до відмови копію розписки.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити