Страхова вимагає регрес за несвоєчасне повідомлення про ДТП

Георгій

Суд визнав винуватим. Мою страхову повідомив адвокат потерпілої в трьохденний термін.Страхову компанію я повідомив пізніше.Страхова компанія моє повідомлення ігнорує і буде стягувати регрес. Чи є якийсь шанс.

Відповідь

Дякую за Ваше запитання. В даному випадку Ви дійсно допустили порушення вимог Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Згідно Закону саме Ви мали письмово повідомити свого страховика протягом трьох робочих днів. Однак судова практика по таких справах дуже суперечлива. Частину рішень суди приймають на користь страхувальників, а частину на користь страховиків. При плануванні захисту від регресних вимог слід виходити з того – які наслідки мало порушення термінів повідомлення для страховика. Слід доводити те, що це ніяким чином не вплинуло на можливість страховика з’ясувати всі обставини страхового випадку. На цей факт буде вказувати те, що страховик сплатив страхове відшкодування, не оскаржував дії поліції щодо оформлення ДТП, не звертався до правоохоронних органів за фактом шахрайських дії, суд під час розгляду справи про адміністративні правопорушення встановив всі обставини й виклав їх у своїй постанові. Якщо вдасться довести, що жодних перешкод з Вашого боку створено не було й пропуск строку ніяким чином не вплинув на можливість страховика встановити обставини страхової події, то вимоги страховика залишать без задоволення. Якщо сума регресних вимог не дуже значна, то ми рекомендуємо домовитися зі страховою компанію й уникнути судового розгляду. Страховик також розуміє, що в нього є можливість програти справу й понести витрати у вигляді судового збору й оплати роботи юристів. Тому є можливість домовитися про значний дисконт від суми заявлених регресних вимог. На нашому Youtube – каналі є відео, присвячене реалізації регресних вимог збоку страховиків.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити