Страхова компанія не виплачує суму відшкодування

Іван

Доброго дня!

04.05.2012 написав заяву про відшкодування збитку. У телефонній розмові з представником СК з’ясувалося що СК виплатіт 11200грн., хоч по калькуляції аварійного комісара ця сума-25000грн. Калькуляцію проводив комісар до якого мене направила СК.

Як домогтися повної виплати по калькуляції?

Відповідь

Добрий вечір, Іване!

Дати правову оцінку дій страхової компанії виходячи з Вашого листа неможливо, так як в деяких випадках компанія дійсно могла правомірно зменшити розрахунковий розмір відновлювального ремонту.

Так, наприклад, страхова компанія могла врахувати коефіцієнт фізичного зносу. Підстави для його застосування передбачені Методикою товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів, затвердженої спільним наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України № 1335/5/1159 від 27.07.2009р.

Наприклад, відновлення транспортного засобу ремонтом, деформації, сліди корозії, перепробіг і т.д. Щоб вирішити питання про отримання повної виплати потрібно зрозуміти мотивацію дій співробітників страхової компанії, оцінити правомірність таких дій, а потім вживати заходів до їх оскарження. Можливо, страхова компанія мала законні підстави для зниження розміру виплати.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити