Строки звернення до суду по ДТП

Олексій

Привіт!

Чи варто звертатися в суд з позовною заявою для відшкодування збитку (франшиза, ПТС, моральну шкоду) до рішення суду по винуватцеві ДТП?

ДТП сталося 26.07.2012, протокол складено 1.08.2012 (винуватець зник з місця ДТП).

Дякуємо!

Відповідь

Доброго вечера, Олексій. На наш погляд в цьому немає сенсу, так як в суперечці про відшкодування шкоди потрібно буде представити докази провини другого учасника. Це пов’язано з тим, що підставою для відшкодування шкоди є саме наявність провини. Вина встановлюється виключно в судовому порядку, тобто при розгляді справи про адміністративне правопорушення. У разі якщо Ви не надасте докази провини, суд не зможе винести рішення на вашу користь, оскільки підстави для задоволення позову (а саме факт провини) будуть відсутні. Звертатися до суду з позовом про відшкодування шкоди буде сенс тільки в разі наявності постанови суду про притягнення до відповідальності винуватця ДТП, яке вступило в силу.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити