Виплата відшкодування в зв’язку з тоталом

Василь

Дтп відбулося 23 грудня, авто застраховане по договору каско. 15 лютого страхова прийняла рішення про виплату причому залишкову вартість оцінили у 55% від вартості авто решту за мінусом зносу виплатили. залишки виставили на аукціон, знайшли покупця, він запропонував меншу суму, теперр страхова знову виставляє на аукціон. Чи має я право вимагати передачу права власності страховій і виплату ними страхової суми?

Відповідь

Дякую за Ваше запитання, але мені здається, що Ви трохи невірно розумієте ситуацію, тому краще, щоб ми поспілкувалися у телефонному режимі. Якщо мова йде про залишкову вартість, то така виплата пов’язана з фізичним знищенням транспортного засобу. В разі якщо виплата здійснюється за фізичне знищення транспортного засобу, то вже не може бути ніякої мови про застосування коефіцієнту фізичного зносу, виплата здійснюється шляхом вирахування вартості залишків від поточної ринкової вартості транспортного засобу. Що стосується методу розрахунку вартості залишків, то це визначається договором – аукціон, експертне дослідження тощо. Передати право власності страховій компанії Ви не зможете. Якщо залишки були розраховані за пропозицією, проданою на On-line аукціоні і це перебачено договором страхування, то Ви зможете клопотати про проведення повторного аукціону у випадках, коли попередня пропозиція (на підставі якої робили розрахунки) закінчилася й Ві не мали можливості нею скористатися.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити