Отримання страхового відшкодування по автоцивілці після виплати по КАСКО

Людмила

Добрий день.

Відбулося ДТП з 3-х машин, моя машина перша, пом’ятий задній бампер.Машина застрахована в “Cenzor” КАСКО. Експерт нарахував 42 тис. На ремонт, СТО нарахував 37 тис. На ремонт, страхува виплатила 21 тис .грн. Ремонт зробили не повністю за відсутністю можливостей.Можу я подати заяву на відшкодування відсутніх коштів у страхову (по “автоцивілці”) винуватця і чи виплатять мені? і чи можу я подати позов до суду на винуватця? Що для цього потрібно?

Дякуємо.

Відповідь

Доброго дня!

Для більш широкої відповіді нам необхідно знати, які саме умови прописані у Вас в договорі добровільного страхування КАСКО, і чому виникла така різниця між сумою відновлювального ремонту і фактично отриманої Вами суми. Можливо у Вас прописана франшиза, або виплата проводитиметься з урахуванням зносу незалежно від того скільки років автомобілю. Так, Ви маєте право звернутися в страхову компанію винуватця, надавши ряд документів передбачених статтею 35 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» для отримання страхового відшкодування. Страхова компанія винуватця повинна компенсувати цю різницю.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити