На кого поширюється Зелена карта

Олександр

Добрий день!

Я хочу поїхати до родичів у Росію. Для цього мені потрібно купити страховку – зелену карту. Чи правильно я розумію, що її дія поширюється на всіх водіїв, які керують авто на законних підставах. Чи буде в цьому випадку законною підставою моє водіння автомобіля на території Росії, якщо господар автомобіля буде поруч зі мною?

Відповідь

Олександр, доброго дня! Просимо вибачення за затримку з відповіддю, розбираємо пошту після періоду відпусток.

Дія сертифікату «Зелена карта» дійсно поширюється на будь-якого водія, який керує транспортним засобом на законних підставах. Відповідно до чинного законодавства України у зазначеній Вами ситуації у водія законні підстави є. Але в кожному конкретному випадку законність підстав буде визначатися відповідно до норм права тієї країни, на території якої стався страховий випадок. У зв’язку з цим, законність підстав на території Росії повинна визначатися за російським законодавством.

На жаль, компетентно відповісти на Ваше питання не зможемо, тому що досконально не знаємо вимог норм права РФ, що визначають законні підстави для керування транспортним засобом.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити