Куди звертатися, якщо у винуватця ДТП немає страховки

Конті Рефіка

Привіт!

На мене налетів скутер, хлопці потрапили до лікарні, машина моя зараз на штрафпарковці. Повністю моєї провини немає, я їхав на своїй смузі, хлопці були в нетверезому стані.

Як мені бути з виплатаю страховки, так як друга сторона не була застрахована.

Відповідь

Доброго дня! Дякуємо за запитання.

Якщо у Вас був належним чином оформлений договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, ми б рекомендували Вам звернутися за відшкодуванням в Моторне (транспортне) страхове бюро України.

Якщо оформлений договір страхування був, то зазначена організація повинна буде провести регламентну виплату на підставі п. А ст. 41.1 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Якщо ж скутер не підлягав реєстрації в органах ДАІ, то необхідно буде звертатися з претензіями безпосередньо до винуватця ДТП (водієві скутера), якщо він неповнолітній, то до його батьків.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити