Регрес за договором страхування цивільної відповідальності

Володимир

Добрий вечыр!

На місці ДТП по тел. відразу викликав представника страхової компанії (є свідки в самій компанії). Приїхав. Чи повинен він зареєструвати в компанії виклик, саме дтп або якось зафіксувати час мого звернення. Сам він через деякий час звільнився, а мені пред’явили регрес, про невчасне повідомлення про ДТП.

Відповідь

Володимир, добрий день! Дякую за Ваше запитання.

Ситуація, яку Ви описуєте, пов’язана з порядністю страховика. Відповідно до ст. 33 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» Ви повинні повідомити страхову компанію про настання страхової події протягом трьох робочих днів. Форма повідомлення не передбачена. Якщо Ви точно можете довести факт усного повідомлення представника компанії, то рекомендуємо Вам звертатися в суд і запрошувати свідків у судове засідання. Якщо суд встановить факт усного повідомлення уповноваженого співробітника компанії, то цього, на наш погляд, буде досить для визнання незаконними регресних вимог страхової компанії.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити