Іра
Доброго дня!
У мене у друга сталася проблема, у нього машина в кредиті в банку. У нього прострочення по кредиту була 30 днів, за договором при такій простроченні накладається штраф у розмірі 5% від суми не виконаного зобов’язання, плюс штраф 250,00 гр. Банк написав позовну заяву до суду де були вказані ін. суми і інше майно, що не належить цій людині. Відповідно до рішення суду відповідач викликався належним чином. При цьому відповідач був за границею. Зрозуміло, що суд виніс рішення на користь банку. Відповідач отримав рішення суду тільки приїхавши через границю. Пройшло п’ять месяців. Хоч прострочення, яке було 30 днів уже сплачено, і кредит сплачується щомісячно. Банк пред’явив виконавчий лист для примусового виконання про стягнення на предмет застави тобто автомобіль. Відповідач не знаючи законів не оскаржив рішення суду протягом 10 днів після отримання рішення.
Підкажіть як відновити терміни для оскарження?
Відповідь
Доброго дня, Ірино! Дякуємо Вам за запитання.
Порядок відновлення процесуальних випадків регулюється ст. 73 Цивільного процесуального кодексу України. Відповідно до норм вказаної статті ГПК України, питання про поновлення пропущеного строку, вирішує суд, у якому належало вчинити процесуальну дію.
У Вашому випадку необхідно звертатися до відповідного апеляційного суду, при цьому крім апеляційної скарги також необхідно буде докласти клопотання про відновлення процесуальних строків, а також надати суду докази наявності поважних причин, за якими процесуальні терміни були пропущені.
Поділитись:
Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.
В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.
Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня