Як розраховує збиток і страхове відшкодування страхова компанія

Олексій

Добрий день!

У мене сталася НП, впало дерево на машину. Машина застрахована “КАСКО”, тому що в кредиті. Викликали міліцію вони все оформили, наступного дня приїхав в страхову вони з фотографували все, сказали необхідно надати їм вартість відновлювальних робіт, матеріалів і т.д. Виникає питання: чи достатньо просто списку робіт і матеріалів від мого офиціала з печаткою і розписами або необхідна оцінка експерта “оцінювача” з усіма формулами, обчисленнями, хто має фото? І сума повинна враховуватись з ПДВ чи без? Страховики кажуть, що висновок експерта їм не потрібно і достатньо вартості робіт, поясню вартість ремонту 8000 грн.

Відповідь

Добрий день, Олексій! Дякую за Ваше запитання.

На жаль, однозначно відповісти на Ваше питання ми не зможемо. Справа в тому, що умови добровільного страхування наземних транспортних засобів істотно розрізняються в різних компаніях. Навіть в рамках однієї страхової компанії зазвичай продаються різні страхові продукти. У зв’язку з цим необхідно вивчити Ваш договір страхування, щоб зрозуміти, на яких умови застрахований автомобіль, і дати чітку відповідь. Якщо серед опцій договору страхування обрана виплата страхового відшкодування по акту оцінки, а не за рахунком станції технічного обслуговування, то проведення оцінки обов’язково. І ще питання, хто її повинен оплачувати, це також необхідно уточнювати в договорі. Щодо ПДВ, також однозначно відповісти не можна. Деякі страховики чітко прописують у договорі своє право на виплату відшкодування без ПДВ, у випадках, коли виплата йде не на рахунок узгодженої СТО. У зв’язку з цим рекомендуємо Вам уточнити умови страхування або передати нам копію договору страхування, щоб ми змогли дати однозначні відповіді на Ваші запитання.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити