Як пом’якшити покарання після ДТП

Віктор

Вітаю!

Скоїв наїзд на перешкоду (паркан), за рекомендацією страховика викликав ДАІ для складання довідки про ДТП. Інспектор видав довідку і склав протокол про порушення ПДР, тепер необхідно з’явитися до суду, де винесуть рішення про міру покарання.

Чи можу я під час судового процесу усно клопотати про пом’якшення покарання і винесення попередження на увазі того, що при ДТП постраждав тільки я (мій автомобіль)?

Відповідь

Вітаю!

Згідно статті 268 КУпАП особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право заявляти клопотання. Згідно статті 124 КУпАП у вас можуть бути покарання у вигляді штрафу або позбавлення прав. Під час судового засідання ви можете заявити клопотання про пом’якшення покарання. Якщо ж буде винесено постанову про притягнення Вас до адміністративної відповідальності, то відповідно до статті 294 КУпАП ви можете подати апеляційну скаргу з проханням змінити покарання.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити