Ухилення від виплати страхового відшкодування, практичний приклад

Олександр

Привіт!

Я громадян Росії. 29.06.08р. ДТП в Євпаторії, винуватець стукнув мою машину. 01.07.08 написано заяву в СК винуватця «Cenzor» в Євпаторії. 04.07.08р. проведено огляд моєї машини аварійним комісаром в Сімферополі і складено акт огляду. 02.07.08 винуватець ДТП визнаний клієнт «Cenzor». проте рішення суду з СК я зміг надати 18.06.09р. (через рік після ДТП) і номер рахунку в банку 23.06.09р. після чого в «Cenzor» сказали чекати виплат. У мене закінчилася відпустка і я поїхав в Росію. На 24.06.10р. виплати не проведені. СК мотивує це тим, що винуватець (страхувальник) не надав їм копію постійного техпаспорта на машину, а надав лише тимчасовий техпаспорт тому він керував машиною за дорученням (хоча сам і був страхувальником, страховий поліс 1 типу). Страхова компанія не провела калькуляцію збитку, тому що вона вважає, що документи здані не всі, і тому рішення про виплату не прийнято, і тому СК не знає чи законно їх клієнт керував автомобілем. Чи законні дії страхової компанії, що не нараховують мені виплату по ОСЦПВ? Які мої подальші дії? Моя машина відремонтована вдома за свій рахунок, і витрачені чималі гроші.

Відповідь

Олександр, добрий день!

Ситуація, про яку Ви пишете, досить поширена. Це типовий випадок ухилення від виконання договірних зобов’язань. У зв’язку з цим рекомендуємо Вам звернутися до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг (м. Киев, вул. Бориса Грінченка, 3), там вже є досить велика практика реагування на подібні ситуації.

За результатами скарги страхова компанія зазвичай отримує припис і проводить виплату в найкоротші терміни. У нашій практиці постраждалі неодноразово зверталися зі скаргами на подібні дії, і ситуація завжди вирішувалася на користь постраждалих заявників. Швидше за все, в ситуації з Вами страхова компанія розраховує на те, що питання не буде підніматися, так як Ви проживаєте в РФ, і не будете робити активних дій, спрямованих на отримання виплати страхового відшкодування.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити