Страхова компанія відмовила у виплаті

Відмова у виплаті страхового відшкодування — це досить часте явище. За статистикою більше 60% випадків відмов у виплаті страхового відшкодування є неправомірними. Рішення подібних проблем — наш профіль. Ми допоможемо Вам отримати гроші від страхової компанії і виконаємо всю роботу «під ключ» самостійно. Вам не потрібно вносити ніяких попередніх оплат. Ми укладаємо договір про надання юридичних послуг і наш гонорар Ви оплачуєте тільки тоді, коли отримали гроші від страхової компанії. Ми впевнені в результаті своєї роботи, тому і пропонуємо Вам саме такі умови співпраці.

Як ми вирішимо Вашу проблему:

На початковому етапі нам потрібно буде ознайомитися з Вашою справою. Для цього нам потрібна буде копія договору страхування, документи, що підтверджують настання страхового випадку, Ваші коментарі, листування зі страховою компанією і власне відмова у виплаті, якщо листування зі страховиком не велась і письмової відмови Ви не надсилали, то це також не проблема, ми готові працювати з тим що є. Далі ми відразу зможемо визначити перспективу Вашої справи, чим саме ми зможемо Вам допомогти та порядок наших дій по стягненню страхового відшкодування.

Надалі ми приступимо до процедури досудового врегулювання, якщо це можливо на даному етапі. Ця процедура передбачає підготовку та збір необхідних документів для переговорів зі страховиком, власне зустріч з керівництвом підрозділу врегулювання збитків або першими особами компанії в залежності від суми спірного відшкодування, оскарження рішення страховика в перевіряючих і контролюючих органах.

Якщо в досудовому порядку спір врегулювати неможливо або компромісу досягти не вдалося, то ми забезпечуємо підготовку позовної заяви, необхідних матеріалів та подаємо матеріали до відповідного суду. Наші юристи забезпечують представництво Ваших інтересів у всіх судових інстанціях (перша інстанція, апеляція, касація), а також в органах виконавчої служби до отримання суми страхового відшкодування.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо