• Президія МТСБУ визначила суми виплат за СК «Скайд», «Нова» і «Україна» з гарантійних фондів компаній
Блог
21Июн2017

Президія МТСБУ визначила суми виплат за СК «Скайд», «Нова» і «Україна» з гарантійних фондів компаній

Президія Моторного (транспортного) страхового бюро України від 15 червня визначила розмір відшкодувань, які будуть виплачені за СК «Нова», «Скайд» і «Україна», що вийшли з членів бюро страхових компаній 

Як повідомлялося, в грудні 2016 року президія МТСБУ погодив порядок виплат за страховиків, які втратили членство в МТСБУ.

Як передає кореспондент агентства, кошти постраждалим в ДТП будуть виплачені за рахунок залишків коштів цих страховиків у фонді МТСБУ.

«Це історичне рішення, ми починаємо виплати постраждалим за рахунок частини коштів цих компаній у фонді захисту потерпілих Бюро, не чекаючи банкрутства позбулися членства страховиків», — зазначила в ході засідання президії заступник генерального директора Людмила Білошицька.

Згідно з рішенням президії, виплати будуть здійснені потерпілим, які подали заяви про отримання виплат у встановлені терміни. Для отримання відшкодування потерпілим необхідна наявність документів, що підтверджують непогашену заборгованість страховика і результати експертизи, які підтверджують розмір збитку.

Всього МТСБУ виплатить по боргах трьох страховиків близько 13 млн грн.

Максимальні суми виплат складуть: по потерпілим СК «Нова» — 27 тис. Грн, СК «Скайд» -14 тис. Грн, і СК України «- 5 тис. Грн. При цьому виплата буде здійснюватися згідно з фактичним розміром шкоди, на підставі поданих потерпілим документів про оцінку, але не більше затвердженої Президією максимальної суми.|Интерфакс-Украина 

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо