• МТСБУ здійснюватиме виплати за зобов’язаннями СК «Європейський страховий союз»
Блог
4Дек2017

МТСБУ здійснюватиме виплати за зобов’язаннями СК «Європейський страховий союз»

МТСБУ розпочинає врегулювання страхових випадків за зобов’язаннями СК  «Європейський страховий союз». Відшкодування за невиконаними зобов’язаннями страховика відбуватиметься в межах залишку коштів страховика у фондах МТСБУ та згідно п.3 Порядку повернення гарантійних внесків страховиків до фонду захисту потерпілих у ДТП шляхом врегулювання страхових випадків.

Прийом документів потерпілих у ДТП за зобов’язаннями СК «Європейський страховий союз» здійснюватиметься в період з 1 грудня 2017 року до 28 лютого 2018 року. Подати документи можна особисто, за адресою — м. Київ, Русанівський бульвар, буд. 8 , надіслати поштою за адресою — 02002, Київ-2, а/с 272 або електроною поштою на адресу [email protected]

Виплати здійснюватимуться з урахуванням наступних особливостей:

 • заява про виплату страхового відшкодування подається фізичною особою-потерпілим або його законним представником чи спадкоємцем (форма заяви додається)
 • шкода, нанесена життю, здоров’ю або майну потерпілого – фізичної особи;
  одержувачем виплат є виключно потерпілі – фізичні особи, яким заподіяна шкода,  їх законні представники чи спадкоємці.
 • страхові виплати здійснюються за заявами, що надійшли до МТСБУ до 28.02.2018р.
 • виплати страхового відшкодування за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілого, здійснюються у повному обсязі.
 • виплати страхового відшкодування за шкоду, заподіяну майну потерпілих-фізичних осіб, здійснюються у розмірі оціненої шкоди, але не вище граничної суми виплати страхового відшкодування на одного потерпілого.

Для прийняття МТСБУ рішення про здійснення страхового відшкодування до заяви на відшкодування шкоди обов’язково мають додаватися:

 • засвідчена судом копія судового рішення про стягнення страхового відшкодування чи відшкодування шкоди — у разі, якщо спір щодо виплати страхового відшкодування чи відшкодування шкоди розглядався у суді;
 • оригінал чи засвідчена копія листа органу  виконавчої служби щодо результатів виконання судового рішення — у разі, якщо подавалася заява про примусове виконання судового рішення;
 • письмове обґрунтування та підтверджуючі документи причин неподання заяви про примусове виконання судового рішення — у разі, якщо спір щодо виплати страхового відшкодування чи відшкодування шкоди розглядався у суді та прийнято рішення про задоволення позову, однак заява про примусове виконання такого рішення не подавалася;
 • засвідчена судом копія постанови суду про притягнення до адміністративної відповідальності особи, цивільно-правова відповідальність якої застрахована (її працівника) або інший документ, що підтверджує наявність підстав для настання цивільно-правової відповідальності такої особи, а також оригінали чи засвідчені належним чином копії документів, на підставі яких оцінено розмір шкоди, — у разі, якщо спори щодо виплати страхового відшкодування чи стягнення збитків з відповідальної особи не розглядалися у суді.

Граничні суми відшкодувань за зобов’язаннями СК «Європейський страховий союз» будуть розраховані на підставі суми заявлених збитків та суми залишку коштів страховика в фонді МТСБУ. Визначення граничних сум відбудеться не пізніше 20 березня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтесь до цілодобового контакт-центру за телефоном 0-800-608-800.

|МТСБУ

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо