Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Виплата страхового відшкодування по європротоколу

Олена:

Добрий день!

Потрапила перший раз в аварію. Їхала по вузькій дорозі з купою снігу і на мене знесло Мерседес. Чоловік запропонував розійтися европротоколом, в страховій написав, що винен в аварії, ми все сфотографували і в той же день звернулися в його страхову, до мене приїхав страховик, сфотографував машину .

Через день передзвонив мені і сказав, що страхова визнала тут обоюдку і я повинна написати, що теж винна і тоді отримаю половину від нарахованої мені суми. Я відмовилася, замовила незалежну експертизу. У день, коли страхова отримала виклик на експертизу, звідти мені передзвонили і запропонували суму — менше тієї, що нарахували повністю, але більше половини, якщо я підпишу угоду на цю суму. Йдеться про 4500-повністю, 2000-за провину і, зараз пропонують 3256.

Що мені робити? Я боюся, що якщо щось підпишу, то нічого не отримаю. ДОПОМОЖІТЬ !!!!!!!!

Відповідь:

Доброго дня, Олено!

У даній ситуації вважаємо, що дії страхової компанії «некоректні». Але, на наш погляд, пропонувати оскаржувати їх рішення недоцільно з економічної точки зору. Ваші витрати часу не виправдані. В підтримку позиції, зайнятої страховою компанією, можна поторгуватися про суму мирової угоди. Узгодити суму і підписати договір, угода або інший документ, запропонований страховиком, але передбачає виплату в мінімальні терміни. З узгодженням тексту такої угоди можемо допомогти безкоштовно, якщо у вас є побоювання з приводу можливого обману.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо