Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Виплата страхового відшкодування

Ростислав:

Вітаю Вас, шановний!

Виникло таке питання: Я потрапив в дтп, винуватець — я, т.к. не помітив як змінився знак світлофора на червоний і в цей момент проїхав перехрестя внаслідок чого отримав удар в бік машини від іншого автомобіля. У мене КАСКО і Автоцивілка. Страховики сказали що мені зроблять машину по КАСКО в перебігу 10 днів, а іншому учаснику по моїй автоцивілки тільки після того, як суд виніс вирок тобто на штраф за ст. 124 КУПАП.

Питання в тому скільки чекати рішення суду? І чи мають право інспектора ДАІ відбирати у мене водійські права? І чи можуть позбавити прав за проїзд на червоний якщо я беру участь у дтп вперше і був тверезим?

Відповідь:

Добрий день! Постанова суду про притягнення до адміністративної відповідальності може бути винесено в різний термін (від тижня до декількох місяців). Це залежить від завантаженості суду і складності справи. Більш детальніше вам скажуть в суді куди були відправлені адмін. матеріали. Санкції у вигляді позбавлення права на керування т/з за проїзд на червоне світло за статтею 122 КУпАП відсутня. Але, так як протокол був складений на вас за статтею 124 КУпАП, то там така санкція передбачується. Все залежить від судді. Що стосується правомірності вилучення у вас прав співробітниками ДАІ, то це правомірно. Згідно ст.265-1 КУпАП працівник Державної автомобільної інспекції тимчасово вилучає посвідчення водія до набрання законної сили постанови у справі про адміністративне правопорушення, але не більше ніж на три місяці з моменту такого вилучення, і видає тимчасовий дозвіл на право керування транспортними засобами.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо