Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Відшкодування шкоди заподіяної внаслідок падіння снігу з даху

Максим:

Доброго дня!

Ось така ситуація: 4.01.2013 приїхавши позайматися в тренажерний зал, залишив машину на їх ТИПУ стоянці, мене покликала адміністратор залу так як на машину впав сніг з даху (мокрий і багато), в результаті розбито лобове скло, пом’ятий дах і капот.

Засновники будівлі відмовилися оплачувати посилаючись на те, що я не там припаркував машину. Гаї я викликав.  Все оформлено. Фотографії є, справа у слідчого, зараз викликав автоексперта щоб він оцінив вартість збитку.

Як мені далі діяти що б повернути принесений ними шкоду. І ще через знайомих я дізнався що ця будівля знаходитися на території гаражного кооперативу і за документами це взагалі 2 гаража, а не 2-х поверховий будинок. Куди ще я можу звернутися що б їх покарати?

Відповідь:

Добриго дня, Максиме!

Єдиний для вас варіант це звернеться до суду з позовом про відшкодування матеріальної шкоди на власника або орендаря даної будівлі — в залежності від того хто є власником. У суді Вам треба буде доводити, що ваш автомобіль отримав певні пошкодження і вам завдано збитків. Також, що збиток був нанесений в певному місці і саме в результаті падіння снігу безпосередньо з будівлі, на власників якого ви подасте позов. І ви повинні будете надати докази того, що ваш збиток оцінюється саме в певну суму. Для цього суду необхідно надати всі докази, а саме довідка ДАІ, оцінка заподіяної шкоди, фотографії та свідчення свідків.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо