Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Виплата згідно договору медичного страхування

Федір:

Доброго дня!

Я уклав договір зі страховою компанією «CENZOR» на медичне обслуговування за кордоном. При настанні страхового випадку СК відмовляються визнати його таким. Пропонують йти в безкоштовну клініку (а навіщо тоді я купував поліс?) або лікуватися за свій рахунок, а потім після повернення вони це «розглянуть» — компенсувати чи ні.

Я вважаю це повним неподобством і маю намір вирішувати питання в суді, якщо до цього дійде. Чи можете ви проконсультувати по цій ситуації?

Відповідь:

Федір, добрий день!

Спасибі за те, що звернулися до нас.

На жаль, в Україні дуже поширена подібна практика врегулювання страхових подій за договорами страхування виїжджаючих за кордон. У той же час повинні визнати, що багато страхових компаній, користуючись тим, що даний вид страхування є добровільним — свідомо йдуть на оформлення договорів, за якими отримати відшкодування практично неможливо.

У нас є досвід роботи з подібними випадками. Щоб зрозуміти — чи можемо ми Вам допомогти чи ні, потрібен текст Вашого договору страхування і яка інформація стосовно діагнозу. Інші деталі вже потрібно обговорювати після цього. Ми розглянемо Ваші документи і проконсультуємо Вас безкоштовно, а також позначимо судові перспективи Вашої справи.

У разі необхідності та можливості вирішувати питання в подальшому в судовому порядку ми зможемо обговорити умови співпраці окремо.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо