Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Винуватець відмовляється платити франшизу

Олексій:

Доброго вечора!

Автомобіль моєї дружини був пошкоджений в результаті ДТП. Винна сторона відмовляється оплачувати франшизу. Страхова компанія запропонувала дружині самій вимагати оплати франшизи з винуватця ДТП. Обидва учасники ДТП мали автоцивілку. Винуватець ДТП відмовився оплачувати франшизу. Страхова компанія теж відмовилася брати участь в пред’явленні позову про сплату франшизи.

Які дії потрібно зробити дружині, щоб їй відшкодували суму збитку?

Відповідь:

Олексій, добрий день! Вибачте за технічні проблеми з нашим сайтом, Ваш лист, як і кілька інших листів, були автоматично перенесені в архів, в зв’язку з цим ми не змогли на нього своєчасно відповісти.

Дії Вашої страхової компанії логічні, вони не зобов’язані і їм нема чого брати участь у розгляді з приводу повернення франшизи. На їх місці так зробила б будь-яка страхова компанія. Повернути франшизу в такому випадку можна тільки в судовому порядку.

Але враховуючи, що сума франшизи в більшості випадків становить 510 гривень, іноді до 1000 гривень слід розглянути доцільність такого позову. Це теж буде коштувати грошей і зусиль. Ми б рекомендували Вам ще раз поспілкуватися з винуватцем, можливо, він погодиться добровільно компенсувати частину франшизи. Якщо не домовитеся, то для Вас дешевше буде залишити це питання на совісті винної сторони.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо