Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

У винуватця ДТП немає прав

Олексій:

Доброго дня!

Мій автомобіль, який стояв біля під’їзду на стоянці, і порожній, вдарив інший авто, за кермом якого знаходлась дівчина в нетверезому стані, без прав (їх взагалі у неї ніколи не було), а на пасажирському сидінні поруч з нею сидів власник авто з усіма документами і полісом ОСЦПВ та ін., теж був у нетверезому вигляді.

Приїхала ДАІ, все оформили, як годиться, суд ще не закінчився (то той не прийшов, то той …). Але питання ось у чому: страхова, в якій застрахований даний авто, повинна мені виплатити компенсацію?

 

Відповідь:

Олексій, добрий вечір!
Відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» Вам повинна компенсувати збитки страхова компанія винуватця ДТП. В даному випадку власника автомобіля.

Відповідно до ст. 38 зазначеного Закону страхова компанія після виплати страхового відшкодування має право пред’явити регрес до страхувальника або особи, яка вчинила ДТП як у випадку керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, так і в разі відсутності права на керування транспортним засобом відповідної категорії.

У разі виникнення проблем, ми зможемо допомогти Вам у вирішенні даного питанн

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо