Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Страхова компанія банкрут — порада як отримати виплату

Жанна:

Страхова компанія не надала мені відповідь і не розглядає моє звернення про виплату матеріальних втрат для ремонту автомобіля після ДТП Страховою компанією «Censored» ,відповідно до Закону України « Про обов’язкове страхування цивільно -правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» Повідомлення про ДТП оформлено в « Страхова компанія «Censored» 27.06.2019 р. Огляд автомобіля експертом відбувся 04.07.2019 р. Опис стану автомобіля експертом був направлений в СК «Censored» м. Львів. Працівники  Страхова компанія «Censored». Відмовляються дальше працювати з моїм звернення , пояснюючи ситуацію тим що з 11 липня 2019 року СК «Censored» не має права на укладення договорів з ОСЦПВВНТЗ. Звертаю увагу, що СК «Censored» з 11 липня 2019 року втратило право укладати договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів у зв’язку із анулюванням його ліцензії на здійснення цього виду страхування. Але це не звільняє СК «Censored» від виконання зобов’язань згідно з укладеними ним договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Звертаю увагу, що всі дані для нарахування і виплати відшкодувань проводилися до 11.07 2019 р Як діяти нам дальше в даній ситуації .

Відповідь:

Дякуємо, що звернулися до нас. Дійсно, згідно законодавства якщо страхова компанія була позбавлена ліцензій, це не звільняє її від обов’язку виконати всі зобов’язання по всім діючим договорам страхування. Але на практиці абсолютна більшість страховиків припиняє здійснення господарської діяльності і зачиняють офіси. В такому випадку залишається розраховувати на виплату Моторного (транспортного) страхового бюро України. Що буде з цим страховиком, ще незрозуміло, принаймні київські офіси ще працюють. Тому в Вашій ситуації необхідно зібрати весь комплект документів, який у разі припинення діяльності збоку страховика дозволить в подальшому отримати відшкодування через регламентну виплату МТСБУ. Поки що подавайте заяву на виплату й просіть її зареєструвати. Якщо у Вашому місті працівники відмовляються це робити або відділення страхової компанії у Вашому місті вже зачинено, то відправляйте з описом та повідомленням про вручення на юридичну адресу страховика. Якщо лист повернеться за термінами зберігання, то збережіть його. Ключовим моментом зараз є отримання оригіналу оцінки транспортного засобу, її можна викупити в оцінювача, якого залучав страховик або провести самостійно, якщо транспортний засіб ще не відремонтовано. Відразу домовляйтеся, щоб Вам зробили два оригінальних примірника, оскільки один необхідно буде подавати до Бюро. Отримайте завірену копію постанови суду щодо притягнення винуватця ДТП до адміністративної відповідальності. Приймати рішення, щодо подальших дій необхідно після того, як закінчиться строк виплати страхового відшкодування збоку страховика, тобто через 90 днів з моменту подачі заяви на виплати відшкодування.

Якщо страховик не виконає своїх зобов’язань, а у Вас на руках будуть всі необхідні документи, то тоді необхідно стягувати гроші від страховика в примусовому порядку (в першу чергу тут треба дивитися, чи буде він ще працювати) або вирішувати питання через МТСБУ. Якщо забажаєте, то набирайте, вже буде більше інформації й можна буде конкретно обговорювати умови співпраці по стягненню суми страхового відшкодування. Будуть поточні питання, набирайте, щоб не допустити помилок, оскільки будь-яка дрібниця у такій ситуації може унеможливити подальше відшкодування збитків.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо