Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Терміни виплати страхового відшкодування по автоцивілці

Галина:

Добрий вечір!

Підкажіть — я потрапила в ДТП, в рішенні суду підтверджена вина другої сторони, але і прописана частково моя, всі необхідні документи віддані в страхову другої сторони.

Питання полянає в тому, в який термін страхова компанія того боку зобов’язана письмово дати мені відповідь чи будуть вони мені виплачувати чи ні шкоду, повинна чи там бути вказано розмір виплати — який це нормативний документ (назва, №статті або № пункта або № розділу)

Відповідь:

Добрий день, Галина.

У Вашому випадку страхова компанія повинна виходити з термінів, передбачених п. 36.2 ст. 36 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Граничний термін врегулювання страхової події — 90 днів з моменту подачі заяви на виплату страхового відшкодування та всіх необхідних документів. Протягом цього терміну страховик зобов’язаний прийняти рішення про виплату страхового відшкодування. Відповідно до цього ж пункту (дивіться 6 абзац), страховик зобов’язаний письмово поінформувати Вас про прийняте рішення.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо