Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Порядок виплати страхового відшкодування по автоцивілці

Аlenka:

Добрий день!

Скажіть, будь ласка, які документи повинен отримати потерпілий по автоцивілці для визначення суми відшкодування збитку або для її виплати від страхової компанії?

Відповідь:

Доброго дня, Аlenka. Дякуємо Вам за увагу до нашого сайту і Ваше питання.
Процедура виглядає таким чином. Після ДТП необхідно звернутися в страхову компанію винуватця і подати заяву на виплату страхового відшкодування. Звертатися повинен власник пошкодженого автомобіля або особа, яка в своїй довіреності має відповідні повноваження. Крім цього необхідно надати паспорт, ідентифікаційний номер власника автомобіля, а також копії посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Якщо керував пошкодженим автомобілем не власник, то також необхідний буде документ, який підтверджує наявність законних підстав для керування транспортним засобом. І крім усього іншого необхідно буде надати довідку ДАІ про реєстрацію ДТП.

Після цього страхова компанія призначить оцінку транспортного засобу. Ви домовитеся з оцінювачем про час і місце проведення оцінки. Після цього Вам потрібно буде отримати копію постанови суду про притягнення до адміністративної відповідальності винуватця і передати його в страхову компанію.

З цього моменту компанія зобов’язана протягом 30 календарних днів провести виплату страхового відшкодування.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо