Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Відмова у виплаті страхового відшкодування по автоцивілці

Олександр:

Добрий день!

У мене відбулася наступна ситуація: чотири місяці тому в мій стоячий на узбіччі автомобіль в’їхав автомобіль клієнта СК, що має договір «автоцивілка». Викликали ДАІ, склали акт про ДТП в присутності представника СК, пізніше був зібраний весь пакет документів затребування СК, в тому числі постанову суду з встановленою провиною водія, який скоїв наїзд.

Від мене в СК прийнято заяву на виплату і через 1,5 місяця з часу подачі заяви на виплату СК говорить, що відмовляється виплачувати компенсацію, на остованіі того, що в момент ДТП автомобіль-винуватець мав транзитні номери, тобто власник зняв його з обліку. Але особистість і дані техпаспотра застрахованого, зазначені в договорі, збігаються, термін договору не закінчився.

Чи правомірна відмова?

Відповідь:

Олександр, добрий день! Вибачте за технічні проблеми з нашим сайтом, Ваш лист, як і кілька інших листів, були автоматично перенесені в архів, в зв’язку з цим ми не змогли на нього своєчасно відповісти.

Умови обов’язкового страхування регулюються виключно законодавством України. Стаття 26 Закону України «Про страхування», норми Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» не містять такої підстави для відмови у виплаті страхового відшкодування. У зв’язку з цим могли б Вам рекомендувати звернутися зі скаргою до Державної комісії з регулювання риків фінансових послуг України (м.Київ, вул. Бориса Грінченка, 3).

Надалі це питання також буде доцільно вирішувати в судовому порядку.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо