Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Незгода з розміром збитку

Олександр:

До нас звернувся клієнт, автомобіль якого постраждав в ДТП. Клієнт не знав даних винуватця, де застрахована його відповідальність і не був знайомий з порядком отримання страхового відшкодування за договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності.

В даному випадку клієнт потребував повного супроводу при отриманні виплати страхового відшкодування.

Відповідь:

В першу чергу, ми допомогли клієнту отримати розширену довідку ДАІ (форму — 2), де були вказані дані клієнта і дані про його страховую компанію. Після цього одним з наших співробітників спільно з клієнтом було подано заяву на виплату страхового відшкодування до страхової компанії винуватця ДТП.

Протягом 3 днів було погоджено проведення оцінки. Паралельно нами був притягнутий аварійної комісар однієї з альтернативних оціночних компаній на складання дефектної відомості з метою отримання можливості отримання ще одного висновку, якщо висновки про оцінку, зроблену оцінювачем, залученими страховою компанією, нас не влаштують. Однак страхова компанія відпрацювала оцінку коректно.

Надалі з клієнтом було укладено адвокатську угоду, на підставі якого нами було отримано постанову суду про притягнення винуватця до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП. Цей документ був поданий на 17 день після звернення до нас клієнта. Далі нами було узгоджено терміни виплати, які влаштували клієнта і страхову компанію. Відшкодування було отримано через 30 днів.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо