Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Як подати в суд на страхову компанію по автоцивілці

Анна:

Привіт!

Я потрапила в ДТП, вірніше в мене врізалися. Страхова компанія винуватця нарахувала 26 тис.грн. Мені їх виплатили, я провела незалежну експертизу і мені нарахували шкоду в  40 тис.

Збираюся подати в суд, щоб мені виплатили, як визнала незалежну експертизу, як подати заяву до суду?

Відповідь:

Анна, доброго вечора!

Тут потрібно виходити з чотирьох моментів. Подати в суд досить просто. Для цього необхідно скласти позовну заяву, сплатити державне мито, додати до позовної заяви наявні у Вас докази: договір страхування, довідка ДАІ про реєстрацію ДТП, постанову суду про притягнення винної сторони до адміністративної відповідальності, оцінка, вироблена на Ваше замовлення, копії документів зі страхової компанії (заява на виплату, акт огляду пошкодженого автомобіля, оцінка, яка була проведена на замовлення страхової компанії, страховий акт, розрахунок страхового відшкодування, квитанція про виплату суми відшкодування).Після того, як зберете всі ці матеріали потрібно буде підшити і передати в суд за місцем знаходження відповідача.

Можна також розглянути варіант звернутися до суду з вимогами до винуватця, а він змушений буде залучати свою страхову компанію в якості співвідповідача. Цей варіант більш зручний з тактичної точки зору, на страховика, крім Вас буде тиснути їх клієнт, а також у разі визнання неправомірності Ваших вимог до страхової компанії в якійсь частині, суд одночасно може стягнути цю частину з винуватця.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо