Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Експертне дослідження обставин ДТП

Юрій:

Доброго дня!

Що входить в суму 1500 грн за експертне дослідження?

Відповідь:

Юрій, доброго дня!

Дякуємо за Ваше запитання.

В залежності від обставин Вашої справи ми пропонуємо два варіанти проведення оцінки завданих збитків.

Перший – ми проводимо оцінку за власні кошти, а також несемо всі інші витрати по справі, якщо ми ведемо справу повністю. В такому випадку наш гонорар складає певний узгоджений відсоток від суми фактично отриманого Вами відшкодування.

Інший варіант – ми проводимо виключно оцінку. В такому випадку вартість оцінки складає 1500 гривень. Вартість включає виїзд спеціаліста для огляду пошкодженого транспортного засобу (в разі необхідності проведення додаткового огляду він складається окремо, кілометраж при виїзді за межі обласного центру оплачується окремо), складання звіту про оцінку, що відповідає вимогам чинного законодавства, одна усна консультація нашого спеціаліста по Вашій справі з рекомендаціями щодо найбільш раціональних дій для стягнення суми відшкодування, підготовку на підставі отриманих від Вас документів скарг до Моторного (транспортного) страхового бюро України, а також Національної комісії з регулювання фінансових послуг України (з клопотанням про передачу звіту, виконаного на замовлення страховика, на рецензування до Фонду державного майна України, в разі необхідності —  оформлення проекту позову до суду про стягнення суми страхового відшкодування.

Документи готуються, виходячи и з доцільності, на певному етапі руху Вашої справи. Доцільність визначається нашою компанією, але критерії доцільності узгоджуються попередньо під час надання консультації нашим спеціалістом.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо