17 Жовтня 2022 Судова практика (наша)

Справа щодо оскарження відмови у виплаті страхового відшкодування та стягнення страхового відшкодування та штрафних санкцій зі страхової компанії за полісом ОСЦПВВНТЗ за участю автомобіля на іноземній реєстрації.

Фабула справи:

У клієнта сталося ДТП з автомобілем, який перебував на іноземній реєстрації. Страхова компанія винуватця ДТП відмовила клієнту  у виплаті страхового відшкодування за полісом страхування, мотивуючи це тим,  що транспортний засіб винний у ДТП та зазначений у полісі даної компанії не був забезпеченим, адже особа яка експлуатувала автомобіль та була винна в ДТП, не ввозила його на територію України, більше того аргументували це тим, що даний автомобіль при митному ввезенні мав використовуватися лише в особистих цілях особою, яка ввезла даний автомобіль і не могла передаватися іншим особам, тому було наданого офіційного листа, що на момент ДТП даним транспортним засобом керувала особа, відповідальність якої не була застрахована, і відповідно автомобіль не був забезпеченим. Дану відмову було оскаржено в судовому порядку та стягнуто зі страхової винуватця ДТП повний розмір завданої шкоди, інфляційні втрати, пеню та 3% річних, а також понесені судові витрати та витрати на правову допомогу.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/99189973

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити