15 Вересня 2023 Новини

Страховій компанії “Каштан” НБУ анулював всі ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг.

Національний банк України анулював страховій компанії “Каштан” всі ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг. Правління НБУ ухвалило рішення 12 вересня 2023 року.

Рішення про анулювання ліцензій набрало чинності з 13 вересня 2023 року.

Національним банком у липні було проведено позапланову інспекційну перевірку зазначеної страхової компанії. За результатами встановлено повторне порушення ліцензійних умов – страховик не дотримується обов’язкових нормативів.

Нагадаємо, що 13 серпня 2021 року до страховика вже було застосовано захід впливу за аналогічні порушення ліцензійних умов.

Виявлення факту повторного порушення надавачем фінансових послуг ліцензійних умов стало підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії. Це передбачено вимогами законодавства України, зокрема статтею 381 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”.

Після відкликання ліцензій фінансова установа позбавляється права провадити діяльність за видами страхування, що зазначені у відкликаних ліцензіях. Відкликання ліцензій не позбавляє фінансову установу від виконання своїх зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити