15 Лютого 2023 Новини

Що буде за укладання договорів страхування не в письмовій формі?

За результатами позапланової інспекційної перевірки діяльності АТ “СК “ОПІКА” (ЄДРПОУ 32670627), НБУ виявив факти порушення вимог законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг у частині невиконання вимог Законів України “Про страхування”, “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, “Про електронну комерцію” та вимог Цивільного кодексу України щодо письмової форми договору страхування.

До страхової компанії застосовано штрафну санкцію у максимальному розмірі: 10 200 грн за кожним таким випадком на загальну суму 2 254 200,00 грн відповідно до пункту 5 частини другої статті 41Закону “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”.

Рішення ухвалено Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг 13 лютого 2023 року.

 

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити