12 Липня 2023 Новини

НБУ анулював ліцензії ПрАТ СК “Київська Русь”

Національний банк України повідомляє, що застосував до ПрАТ “Страхова компанія “Київська Русь” (ЄДРПОУ 31171581) захід впливу у вигляді анулювання ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг.

Зазначене рішення ухвалено правлінням Національного банку України та набирає чинності 11 липня 2023 року.

8 травня 2023 року до цього страховика було застосовано захід впливу у вигляді тимчасового зупинення ліцензій із зобов’язанням вжити заходів для усунення порушення щодо неподання звітності за 2022 рік, неподання інформації та документів на вимогу НБУ.

Страховик повторно порушив ліцензійні умови не подавши звітність за I квартал 2023 року, а також інформацію та документи на вимогу Національного банку та не виконав вимоги регулятора про усунення виявлених порушень.

Страховик, до якого Національним банком застосовано зазначений захід впливу, здійснює діяльність з добровільних та обов’язкових видів страхування, інших, ніж страхування життя.

За даними останньої поданої до НБУ звітності ПрАТ “СК “Київська Русь” за 9 місяців 2022 року розмір страхових платежів становив 85,4 млн грн, із них 76,9 млн грн – передано в перестрахування. Страхові виплати протягом зазначеного періоду страховик не здійснював.

Станом на червень 2023 року на ринку фінпослуг з’явився 1 новий гравець, 20 учасників залишили ринок, 4 – отримали ліцензії надавачів платіжних послуг.

Кількість учасників небанківського фінансового ринку в червні 2023 року зменшилася з 1 286 (станом на 31 травня) до 1 265 (станом на 30 червня).

Національний банк України за порушення законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також вимог валютного законодавства у червні 2023 року застосував до тридцяти небанківських фінансових установ заходи впливу.

 

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити