Співробітники ДАІ склали другий протокол після ДТП

Олександр

Доброго дня!

Суть діла:  в результаті ДТП після дотримання всіх формальностей і після приїзду ДАІ був складений однозначний протокол на 2-го учасника. На 11-й день мене викликали в райвідділ ДАІ, де пред’явили другий протокол – вже на мене. Звинувачення – “не вжив заходів уникнути” (спроба загальмувати у ДАІ мірою не зарахували).

Питання в правомірності укладання другого протоколу.

Дякуємо.

Відповідь

Олександр, добрий день!

Важко аналізувати ситуацію, коли немає розуміння обставин ДТП. Але те, що Ви описуєте, виглядає дещо незрозуміло, оскільки просто так ніхто на дізнанні б не поставив питання обопільної провини. Не хочеться без достатніх підстав звинувачувати правоохоронні органи в протиправних діях або будувати здогади. Найкращий варіант, це написати скаргу на дії співробітників ДАІ в прокуратуру і МВС, а також звернутися в пресу. Чим більше буде резонансу навколо цієї справи, тим краще.

Паралельно отримаєте копії адміністративних матеріалів і проконсультуйтеся з експертом – автотехніки про можливість проведення автотехнического дослідження як докази Вашої невинності, подумайте, чи зможете Ви ще зібрати будь-які докази: свідків, записи з камер зовнішнього спостереження в місці ДТП і т.д.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити