Виплата страхового відшкодування

Ольга

Доброго дня!

30.11.12 відбулося ДТП винуватцем якого за рішенням суду було визнана мене. Я – не поступилась дорогою – 340 грн. штраф. І у мене і у потерпілого були страхові полюси компании “Лафорт”. Зібравши всі документи відіслав все в Одеський офіс и на протязі року НЕ чула нічого про потерпілого, вірішівші что питання вірішене позитивно, т. к. з мого боку було зроблено все необхідне. 31.12.13 тримала повістку до суду – позов від потерпілого на суму 26000 грн про відшкодування шкода в звязку з ДТП. В інтернеті інформація про те, що у компанії “Лафорт” анульовано ліцензію і суд по її банкрутству буде тягтись ще довго, які у мене є законні підстави потягнути судовий розгляд або є законні підстави НЕ платити.

Відповідь

Згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» відшкодування шкоди здійснюється страховою компанією, а в разі ліквідації або недостатності коштів у страховика відшкодування шкоди проводитися Моторно-транспортним страховим бюро України. Виходячи із судової практики позови по відшкодуванню шкоди з винуватця не задовольняються. Але раджу Вам звернути увагу на те, чи була Вами повідомлена страхова компанія Лафорт про ДТП. Якщо немає, то Вам необхідно надіслати рекомендованим листом на юридичну адресу страхової компанія повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, і принести його в суд, щоб довести, що Вами виконано всі зобов’язання. У разі якщо Вами виконано цей обов’язок, то єдине що з Вас можуть стягнути це суму франшизи.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити