Оплата франшизи винуватцем

Олексій

Привіт.

Дайте відповідь на декілька запитань:

1.Які документи я повинен надати в суд, щоб винуватець ДТП виплатив мені франшизу?

2. Скільки сьогодні коштують судові витрати?

3.І яка сума буде прийнятної за моральну шкоду?

Відповідь

Добрий день!

Для відшкодування франшизи Вам необхідно подати позовну заяву з копією полісу страхування винуватця, де буде прописано розмір франшизи, а також документи підвержуючі винність в дорожньо-транспортній пригоді з боку іншого учасника (довідка ДАІ, постанова суду). Судовий збір вважається як 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати. На сьогоднішній день мінімальний розмір судового збору становить 229 гривень 40 копійок.

Що стосується моральної шкоди, то ви можете звернутися з позовом до винуватця про відшкодування. Але ви повинні будете обґрунтувати в чому саме полягав спричиненна вам моральна шкода, що на практиці зробити дуже важко. Але перспективи отримати не дуже велику суму є. Про суму морального збитку сказати важко, оскільки ми не володіємо всією інформацією по Вашій справі. На практиці моральну шкоду виплачується в розмірі 15-20% від суми матеріального збитку.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити