Винуватець ДТП з іншого міста

Всеволод

Доброго ддня!

У ДТП біля Києва потрапив вперше. Винним був водій, зареєстрований десь в іншому кінці України. Його страхова компанія “Кредо Класик” вимагає від мене рішення суду.

Як отримати це рішення, якщо у мене немає координат водія і страхова не дає цю інформацію?

Відповідь

Доброго дня, Всеволод! Дякую за Ваше запитання.

Це проблема досить типова для ДТП, коли винуватець проживає (або зареєстрований) в іншому місті. Щоб вийти із ситуації потрібно розібратися, куди були спрямовані адміністративні матеріали щодо винної особи. Почати потрібно з довідки про реєстрацію ДТП, яку Вам видали на місці ДТП. Там буде вказано, який підрозділ ДАІ оформляла ДТП. Після цього необхідно буде звернутися в цей підрозділ ДАІ, щоб отримати, так звану, «розширену довідку», де окрім інформації про реєстрацію винуватця буде вказано суд, куди були спрямовані адміністративним матеріали. Як правило, це суд за місцем проживання винуватця. Якщо ДАІ відмовиться видати розширену довідку, то на запит страхової компанії, вони зобов’язані будуть це зробити. Причому запит страхова компанія може відправити поштою або видати Вам на руки. Після того, як Ви дізнаєтеся, в якому суді видавалися адміністративні матеріали, потрібно шукати можливість отримати копію постанови суду про притягнення винуватця до адміністративної відповідальності, щоб представити цей документ в страхову компанію. Тут багато що залежить від співробітників суду і страхової компанії. Іноді страховики скидають факсом запит і отримують факсом відповідь, в більшості випадків запит все ж надсилається поштою, і Вам потрібно буде чекати відповіді. Ще можна спробувати знайти у цьому місті юридичну фірму по інтернету, яка за дуже невелику суму отримає для Вас дану постанова суду.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити